MagSafe Karikues Magnetik me Wireless 3 ne 1

O462495
2,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

MagSafe Karikues Magnetik me Wireless 3 ne 1

Karakteristikat:

Mundëson karikimin pa kabuj të 3 pajisjeve elektronike njëkohësisht.
Karikuesi është i pajisur me magnet të fuqishëm për fiksimin e pajisjeve tuaja elektronike të cilat suportojnë karikim wireless.
Input fishë tip C.
Voltazhi: 9V-2A, 12V-2A.
Fuqia maksimale e transmetueshme: Për telefon 5-15Watt , Smartwatch 2.5Watt dhe kufje Airpods 3W.
Përmasat: 247 x 74.5 x 7.5mm.
Ndërtuar me material rezistent ABS dhe Silikon.Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Karikues me Wireless 3ne1
Lloji
Me Magnet
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni