Lexical

Elektroshtepiake Lexical ShikoCmimin
Hekur Per Hekurosje | Lexical LSI-1008 Hekur per hekurosje me raportin me te mire cmimim cilesi.I pajisur me nje veshje qeramike qe ben te mundur mos te ngjise ,me nje fuqi prej 1600w dhe me nje depozite uji prej 220ml me te cilen mund te leshoje avull ose te sperkas. Hekur Rrobash...
KushtetI Ri MarkaLexical
Në gjëndje
7,900 L
Hekur Rrobash Lexical Lss-1102 Hekur profesional me avull i markes gjermane Lexical model Lss-1102 Hekur per Hekurosje  Karakteristika : Depozite  avulli 220-230v 50-60Hz Fuqia 2200 W Ngrohja e shpejtë brenda 1 minute Sistemi i pompës Pllakë qeramike Dorezë plastike...
KushtetI Ri MarkaLexical
Stilues Flokesh 6 ne 1 -Lexical LSS-5202 Stilues Flokesh 1000W Për burra dhe gra multifunksionale Kjo është risia për të provuar, furça revolucionare që të gjithë po e perdorin. Mos u lodhni , zgjidhni këtë furçë rregulluese dhe ngrohëse për të drejtuar flokët tuaj në kohë rekord....
KushtetE re MarkaLexical
Në gjëndje
1,990 L
Tharese Flokesh | Lexical LHD-5008 Tharëse flokësh inovative e markës gjermane - Lexical. Karakteristika:  Fuqia - 2200 W  2 shpejtësi dhe 3 çelësa ngrohjeje  Funksioni i ajrit të ftohtë  Jetëgjatesi e motorrit  Zhurmë e ulët  Mbrojtje nga mbinxehja...
KushtetI Ri MarkaLexical
Cmimi

L  –  L

  • 1990L
  • 7900L
Shitesi
Transport Falas