Kuti Ushqimi Elektrike | Termus Lunch Box

00005075
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

KUTI USHQIMI ELEKTRIKE | TERMUS LUNCH BOX

PERDORIMI NE MAKINE

Përfshihen përshtatësi i përdorimit të makinave 12V-24V dhe priza për përdorim shtëpiak 110V. Me ngrohësin tonë elektrik të ushqimit, ju mund të ngrohni vaktin tuaj në shkollë, në zyrë ose gjatë udhëtimit. I përshtatshëm për shoferët që duhet të lëvizin në rrugë për një kohë të gjatë. E përkryer për shofer taksie dhe agjente shitjesh.
Ngrohje te shpejte te ushqimit.
Merre ushqimin tuaj me vete kudo qe ndodheni dhe ne pak caste mund te shijoni nje dreke te ngrohte .

E LEHTE PER TU PASTRUAR

Përmban një tabaka inox të lëvizshme, të cilën mund ta pastroni lehtësisht. Nuk ka rrjedhje!! Enë e jashtme e mbyllur për të mbajtur nxehtësinë dhe për të mbajtur ushqimet të freskëta, tabaka e integruar e enëve dhe dorezë kundër djegies për ta bërë të lehtë mbajtjen e kutisë.

ME 2 NDARJE PLASTIKE

Ne kemi përfshirë një ndarje plastike të lëvizshme në rast se dëshironi të ndani lloje të ndryshme ushqimesh. Gjithashtu, ne kemi përfshirë një lugë krejtësisht falas.

MATERIAL CILESOR

Kjo kuti e drekës me ngrohje elektrike është bërë nga plastika PP e klasës ushqimore dhe enë prej çeliku inox 304. Ka rezistencë të fortë ndaj nxehtësisë dhe plotëson standardet e sigurisë së materialeve dietike.

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni