Kuti Organizuese Kozmetike

P375789
690 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kuti mbajtese per aksesore kozmetike

Karakteristikat:

 • Mundëson mbajtjen e aksesorëve kozmetike.
 • Është e përbërë nga materiali plastik me kapak të tejdukshëm.
 • Kutia është e përbëre në dy ndarje.
 • E përshtatëshme për përdorim në sallone bukurie dhe shtëpi.
 • Ju kursen hapësirë dhe mban aksesorët tuaj në mënyrë të rregullt dhe të organizuar.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Kuti Organizuese Kozmetike
Materiali
Plastike ABS
Permasat
Permasat (W x H x D)
16 x 14 x 9 cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni