Kulluese Perimesh Inoxi

K773624
890 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kulluese Perimesh Inoxi me doreza

Karakteristikat

 • Lehtësisht e përdorshme dhe e pastrueshme. 
 • Ndërtuar me material rezistent çelik inoks. 
 • Rrjetë e hollë, për kullim efikas të frutave, perimeve apo ushqimeve të ndryshme. 
 • Doreza të zgjerueshme për përdorime të ndryshme. 
 • Përmasat Small :
 • 42x18x11cm (doreza të hapura). 
 • 29x18x11cm (doreza të mbyllura).
 • Permasat Large:
 • 56x25x11cm (doreza të hapura).
  36x25x11cm (doreza të mbyllura).
Brand
All Brands
Size
Small
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Lloji
Kulluese Perimesh
Materiali
Celik Inoxi
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni