Kulluese Enesh Metalike Modern Design

2,690 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Kulluese Enesh Metalike Modern Design

Karakteristikat:

Ideal për të kulluar enët e sapolara.
Është dykatëshe duke siguruar më shumë hapësirë për enët tuaja.
Montohet lehtësisht në çdo ambjent.
Materiali: metal, silikon, plastikë.
Përmasat: 36 x 50 x 23.5 cm.
Strukturë praktike dhe komode.


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Zeze
Modeli
Kulluese Enesh
Materiali
Metal
Permasat
Permasat (W x H x D)
36 x 50 x 23.5 cm
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni