Kufje me Bluetooth 5.0 Wifi Mo AKZ-K85

305465780857_96DB
1,300 L
Ne Stok
Blu
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
Marka AKZ-K85

Kufje me Bluetooth Wifi

Kufjet me Bluetooth Wifi ofrojnë një përvojë dëgjimi pa tel. Me teknologjinë Bluetooth V5.0, ato sigurojnë një lidhje stabile dhe cilësi të lartë të tingujve, duke përfshirë shumë karakteristika të tjera të përdorshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Teknologji Bluetooth V5.0 për një lidhje të qëndrueshme.
 • • Distanca e transmetimit: 10 metra.
 • • Frekuenca: 20Hz - 20KHz.
 • • Sensitiviteti: 108dB.
 • • Kapaciteti i baterisë: 200mAh.
 • • Koha e përdorimit me një karikim të plotë: 10 orë.
 • • Pesha: 245 gram.
 • • Përmasat: 18.2 x 14 x 8.2 cm.
 • • Suporton fishë AUX, kartë TF, radio FM.

Kufje me Bluetooth Wifi - Një Dëgjim pa Kabuj

Përjetoni lirinë e dëgjimit pa kabuj me Kufjet me Bluetooth Wifi. Me karakteristika të avancuara dhe teknologji të fundit, këto kufje sjellin një eksperiencë dëgjimi të pasur dhe të këndshme.Ngjyra
Blu
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
AKZ-K85
Modeli
Kufje me Bluetooth
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni