Kufje me Bluetoorh TWS X16Pro

Y070753
1,900 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kufje me Bluetooth TWS X16Pro:

 1. Kualitet i Lartë Audio dhe Bass i Fuqishëm:
  • Ofron një cilësi audio të lartë dhe një bazë të fuqishme, duke siguruar një përvojë dëgjimi të pasur dhe të kënaqshme.
 2. Lehtësisht të Përdorshme:
  • Dizajnuar për të qenë lehtë për përdorim, duke ofruar një eksperiencë të përshtatshme dhe të rehatshme për përdoruesit.
 3. Bluetooth v5.2:
  • Përdor versionin e fundit të Bluetooth v5.2, duke siguruar një lidhje stabile dhe të shpejtë me pajisjet e tjera Bluetooth.
 4. Bateri e Rikarikueshme me Kapacitet:
  • Përfshin bateri të rikarikueshme me kapacitet të lartë, duke ofruar një kohë të gjatë përdorimi dhe mundësinë për të rikarikuar shpejt.
 5. Kapaciteti i Baterisë së Kufjes: 30mAh:
  • Kufjet vetë kanë një kapacitet baterie prej 30mAh, duke siguruar një përdorim të qëndrueshëm për kohë të gjatë.
 6. Kapaciteti i Kasës: 200mAh:
  • Kasëja e tyre ka një kapacitet baterie prej 200mAh, duke mundësuar disa rikarikime për kufjet pa nevojën për lidhje me prizë.
 7. Distancë Transmetimi: 10 Metra:
  • Ofron një distancë të transmetimit prej 10 metrash, duke ju lejuar të lëvizni lirshëm pa humbur lidhjen me pajisjen tuaj.
 8. Lidhje Automatike me Telefonin Pas Lidhjes së Parë:
  • Pas lidhjes së parë, kufjet lidhen automatikisht me telefonin tuaj kur ato janë të disponueshme, duke e bërë procesin e lidhjes më të lehtë dhe të shpejtë.

Këto kufje me Bluetooth TWS X16Pro ofrojnë një kombinim të cilësisë së tingullit, përdorimit të lehtë, dhe teknologjisë së fundit Bluetooth, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për përdoruesit që kërkojnë një përvojë dëgjimi të mirëfilltë dhe të përshtatshme për lëvizje.Brand
ShikoCmimin Tech
Color
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
TWS X16Pro
Lloji
Kufje me Bluetooth
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni