Kufje me Bluetoorh TWS L2

1,790 L
Ne Stok
Zeze
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kufje me Bluetoorh TWS L2

Karakteristika:

 • Kufje stereo, të pajisura me mikrofon.
 • Mundësojnë bërjen e telefonatave dhe dëgjimin e muzikës deri në 6 orë përdorim. 
 • Tension: 5 V.
 • Ndjeshmëria: 120 dB.
 • Dizajn ergonomik.


Brand
ShikoCmimin Tech
Color
Zeze
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
TWS L2
Lloji
Kufje me Bluetooth
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni