Kufje Gaming per Kompjuter

6949856100073
800 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kufje Gaming per Kompjuter Mo Bk07

Karakteristikat:

 • Cilësi shumë e mirë e zërit, tingull I qartë dhe bas I fortë.
 • Të përshtatshme për telefon, kompjuter, Xbox, PS4, etj.
 • Mikrofon I integruar.
 • Reduktues I zhurmës së jashtme.
 • Lidhet me pajisjen tuaj nëpërmjet fishës 3.5mm.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni