Krevat Portativ per Bebe

D535134
5,500 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Krevat Portativ per Bebe

Karakteristikat:

 • Lehtësisht i montueshëm dhe i transportueshëm.
 • Është i përshtatshëm për bebe dhe për fëmijë nga 6 muajsh deri në 5 vjeç.
 • I pajisur me mure anësore për rehati të shtuar të fëmijës tuaj.
 • (Muret anësore shërbejnë si një aksesor i shtuar sigurie për bebet dhe si aksesor komoditeti për fëmijët.) 
 • Mund ta përdorni si krevat emergjence për fëmijën tuaj kudo ku ju ndodheni.
 • Ndërtuar me material të butë, mëndafsh, copë e cila lahet lehtësisht.
 • Përmasat: 107 x 45 x 15cm (sipërfaqja e jashtme); 90 x 27 x 12cm (sipërfaqja e brendshme).

Krevat per bebe permasat

Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Krevat portativ per bebe
Permasat
Permasat (W x H x D)
107 x 45 x 15cm (sipërfaqja e jashtme); 90 x 27 x 12cm (sipërfaqja e brendshme).
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni