Krevat per Beba me Lekundje

N202651
16,500 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Krevat per Beba me Lekundje

Karakteristikat:

 • Strukturë e përbërë prej aliazhit të aluminit.
 • Me veshje që nuk irriton lëkurën e fëmijës dhe nuk i shkakton sëmundje.
 • Ka lartësi të rregullueshme nga 96 deri në 100 cm.
 • Montohet dhe pastrohet lehtësisht, me dorë ose në lavatriçe.
 • Përmasat: 105 x 60 x 100 cm.
 • Rekomandohet për fëmijë deri në 2 vjeç.
 • Pesha makismale e suportuar: 24 kg.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Krevat Lekundes per Bebe
Permasat
Permasat (W x H x D)
105 x 60 x 100 cm.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni