Krevat Elektrik Bebe Lekundese

6946943886025
17,500 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Krevat për bebe me lëkundje dhe muzikë.

Karakteristikat:

 • Krevat për bebe, lehtësisht i transportueshëm dhe i montueshëm.
 • Ndërtuar me material rezistent dhe të rehatshëm.
 • Copë e ajrosshme në të dy anët, për komoditet të shtuar.
 • Lartësi e rregullueshme, krevatin e bebes mund ta merrni pranë vetes në krevatin tuaj.
 • Pult komandimi, mundëson përzgjedhjen e shpejtësisë dhe kohës së lëkundjes.
 • Lëkundje elektrike me shpejtësi dhe kohë të përzgjedhshme. 5 shpejtësi të ndryshme dhe 3 kohëmatës të ndryshëm.
 • Boks i integruar me Bluetooth, mundëson dëgjim muzike nga telefoni juaj.
 • Krevati është i pasjisur me 4 rrota të vogla me rrotullim 360° për lehtësi lëvizje.
 • Copë lehtësisht e pastrueshme në lavatriçe.
 • Përmasat: 100 x 63 x 85 cm.
 • E përshtatshme për fëmijë nga 0 deri 3 vjeç.
 • Pesha maksimale e suportuar: 18 kg.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Krevat per bebe
Lloji
Lekundje Elektrike
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni