Kreher Pastrues Qimesh per Kafshet

M678330
300 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kreher Pastrues Qimesh per Kafshet

Karakteristikat:

 • Përdoret kryesisht për pastrimin e qimeve të qenëve dhe të maces.
 • E dizenjuar për të arritur dhe sipërfaqet e vështira me anë të cepave.
 • Përdoret për divana, tapiceri dhe sedilje makine.
 • Material rezistent silikoni.
Brand
ShikoCmimin Pets
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Pastrues Qimesh per Kafshet
Materiali
Silikon Plastike
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni