Kosh Mbeturinash me 3 Ndarje

J833987
4,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kosh Mbeturinash kuzhine

Karakteristikat:

 • Lehtësisht e përdorshme. 
 • Mundëson ndarjen e plerave në:  Të riciklueshme, mbetje ushqimore dhe mbetje të tjera. 
 • Raft organizues për të mbajtur qeset e plerave apo gjëra të tjera. 
 • Ndërtuar me material rezistent. 
 • E pajisur me rrota në pjesën e poshtme për lehtësi përdorimi. 
 • Kapacitet 42Litra.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Bardhe
Modeli
Kosh Mbeturinash
Kapaciteti
42L
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni