Korrigjues Shpine

00009287
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
  • — Garanci maximale 
  • — Gjormo porosine 
  • — 15 dite mundesi kthimi 
  • — Metoda te ndryshme pagese 
  • — Super Cmime 

Korrigjues Shpine

Karakteristikat:

  • Eleminon dhimbjet e shpinës dhe kurrizit të shkaktuara nga qëndrimi I duhur.
  • Ndihmon në rregullimin e posturës së trupit.
  • Material I rehatshëm për tu veshur.
Brand
OEM
Find similar

No reviews found

Interesante
  • Bestseller
  • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni