Korrigjues Shpine per Palester

6953687832454
2,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Korrigjues Shpine

Karakteristikat:

 • Redukton dhimbjet shpinës, qafës dhe muskujve.
 • Ndihmon në rregullimin e posturës së trupit.
 • Tepër I rehatshëm, mund ta mbani veshur për një kohë të gjatë.
 • I përshtatshëm për femra dhe meshkuj.
 • Material teper rezistent
 • I pershtatshem per cdo lloj sporti
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Korrigjues Shpine
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni