Korrigjues Shpine Smart Reminder

00007765
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Korrigjues Shpine per Femije Smart Reminder

Karakteristikat:

 • Drejtues shpine ergonomik që ju ndihmon të mbani qëndrimin e duhur të trupit.
 • Rripat mund të zgjaten dhe të rregullohen, kanë një dizajn diskret, thuajse tëpadukshëm me elasticitet të lartë.
 • Mund ta vishni poshtë rrobave.
 • Mund të përdoret nga fëmijët dhe të rriturit.
 • Sensor inteligjent që jep sinjal kur nuk e mbani trupin drejt.
 • Karikohet për vetëm një orë dhe përdoret për më shumë se 10 ditë.
 • Kapaciteti i baterisë se korrigjuesit: 500mAH
 • Redukton cdo dhimbje muskulare.
 • Punon me bateri dhe vihet ne funksion me ane te butonit
 • Fuqia: 0.4Watt


Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Korrigjues Shpine Smart
Kapaciteti
400mAh
Tensioni
Bateri Rikarikim
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni