Kompresor Ajri per Makine 12v 150Psi

P229110412
2,000 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kompresor Ajri per Makine 12v 150Psi

Karakteristikat:

 • Presioni maksimal 150 PSI.
 • Ekran LED për përcaktimin e nivelit të dëshiruar të presionit.
 • Kompresori fiket automatikisht kur arrihet niveli i caktuar.
 • Dizjan kompakt dhe portativ, mund ta mbani në automjetin tuaj kudo që shkoni.
 • I përshtatshëm për të fryrë gomat e makinave, motoçikletave, biçikletave, topa sporti, etj.
 • Fuqizohet në portën e cigares së makinës (12V). 


Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Kompresor Ajri per Makine
Kapaciteti
Max 150psi
Tensioni
12v
Permasat
Permasat (W x H x D)
31.2x20.3cm

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni