Kervat per Bebe

6946943889019
16,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Krevat per bebe.

Karakteristikat:

 • Rekomandohet për fëmijë të grupmoshës nga 0 deri 2 vjeç.
 • Ka 5 modalitete shpejtësie.
 • Suporton peshë maksimale prej 24 kg.
 • Nuk irriton lëkurën e fëmijës dhe nuk i shkakton atij sëmundje të tjera në lëkurë.
 • Përmasat: 105 x 65 x 105 cm.
 • Pesha e produktit: 8.3 kg.
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni