Kenwood

Kenwood Albania ShikoCMimin

Kenwood Corporation :

Kenwood Corporation është një prodhues japonez i radiove amatore, si dhe pajisjeve audio portative Hi-Fidelity.

Në gjëndje
Na kontaktoni për një çmim
Blender Kenwood Blender Kenwood Model KW-8304 Motor i fuqishëm prej 1000 W. Performancë optimale për përzierje pa mundim me gotën e qelqit 1.5 litra . Me tehet prej çeliku të pandryshkshëm për përzierje të lehtë Mulli bluarjeje për kokrrat e kafesë, arrat dhe erëzat. Funksioni i shtypjes...
KushtetI Ri MarkaKenwood
Nuk ka stok
L1,900
Tharese Flokesh  Tharese Flokesh Kenwood Model KE-8809
KushtetE re MarkaKenwood
Cmimi

L  –  L

  • ‎L0
  • ‎L1900
Shitesi
Transport Falas