Kavo per Bateri Makine

00003376
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kavo per Bateri Makine

Karakteristikat:

 • Të përshtatshme për të bërë të mundur ndezjen e makinës tuaj kur i ka rënë bateria.
 • Lehtësisht të përdorshme.
 • Kavoja është e ndërtuar me material cilësor me trasmetim të mirë të elektricitetit nga bateria në bateri.
 • Peshë e lehtë dhe lehtësisht e transportueshme.
 • Gjatësia e kabujve 190cm.

Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Kavo per Bateri
Fuqia
1500A
Tensioni
1500A
Permasat
Permasat (W x H x D)
Gjatesia 1.9m
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni