Karrige per Larjen e Bebit

6946943872608
1,490 L
Ne Stok
Blu
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Karrige per Larjen e Bebit

Karakteristikat:

 • E rehatshme dhe nuk irriton lëkuren e bebes.
 • Është palosshme, mund të ruhet në raft pa zënë shumë vend ose të merret me vete në udhëtime.
 • E pajisur me jastëk koke portativ, mund të hiqet dhe vendoset sipas dëshirës suaj.
 • E përshtatshme për fëmijë nga 0 deri në 1 vjeç.
 • Mund të përdoret për të larë bebet lehtë dhe pa u lodhur.
 • Pesha maksimale e suportuar: 8 kg.
 • Përmasat: 36 x 33 x 45 cm.
 • Pesha e produktit: 1.2 kg.
Brand
All Brands
Ngjyra
Blu
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni