Karrige Lekundese per Bebe

Y669641
5,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Karrige Lekundese per Bebe

Karakteristikat:

 • Montohet lehtësisht, e përshtatshme për ambiente të brendshme ose të jashtme.
 • Ndërtuar me material plastike dhe tuba metalik.
 • E pajisur me këmbë që nuk rrëshqasin.
 • Rekomandohet për fëmijë nga 6muajsh deri në 4 vjeç.
 • Pesha maksimale e suportuar: 30 kg.
 • Përmasat: 105 x 72 x 113 cm.
BrandAll Brands MarkaKarrige lekundese per femij
Brand
All Brands
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Karrige lekundese per femij
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni