Karrige Gaming

K221417889
13,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Karrige Gaming

Karakteristikat:

 • Karrige shumë komode.
 • Shtresë suportuese për qafën dhe shpinën.
 • Kjo karrige ju mundëson qëndrim shumë komod dhe të rehatshëm.
 • E pajisur me shtresë mbështetëse për këmbët tuaja e tërheqshme.
 • Ka doreza për të ndryshuar lartësinë dhe shtrirjen e karriges.
 • Ka dhe mbështetëse për krahët për komfort të lartë.
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Karrige Gaming
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni