Karikues Wireless Boks me Bluetooth Dekorues me Drite Led

5,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 


Karikues Wireless Boks me Bluetooth Dekorues me Dritë LED

Karikues Wireless Boks me Bluetooth Dekorues me Dritë LED

Boks me Dritë LED dhe Karikues Wireless: Përfshin një boks të pajisur me dritë LED dhe një sistem karikimi wireless. Kombinimi i këtyre dy funksioneve e bën atë një pajisje të përshtatshme për ambientin tuaj dhe për karikimin e pajisjeve tuaja.

Bluetooth 5.0 Teknologji për Dëgjim Muzike:

 • Përdor teknologjinë e Bluetooth 5.0 për t'u lidhur me pajisjet tuaja dhe për t'u mundësuar dëgjimin e muzikës tuaj të preferuar ndërkohë që ju karikoni telefonin tuaj ose pajisjet e tjera të përshtatshme.

Dritë LED për Ndriçim Ambiental:

 • Është pajisur me një dritë LED të integruar për ndriçim të dhomës tuaj. Ky element dekorues shton një atmosferë të veçantë në ambientin ku ndodhet.

Karikim Wireless deri në 10W:

 • Mundëson karikim wireless deri në 10W, duke ofruar një fuqi të mjaftueshme për karikimin e shpejtë të pajisjeve tuaja të përshtatshme.

Kontrolli i Ndriçimit me Prekje:

 • Drita LED mund të kontrollohet me prekje. Niveli i fuqisë së ndriçimit rregullohet me një prekje, duke ofruar një kontroll të lehtë dhe të personalizuar të ambientit dritësor.

Boks me Fuqi 5W:

 • Përmban një boks me fuqi 5W për të përcjellë zëmën e muzikës tuaj ose të përdoroni si një pajisje audio për dëgjim të qetë dhe të cilësuar.

Material Rezistent ABS + PP:

 • Ndërtuar me material rezistent ABS + PP, siguron që boksi të jetë i durueshëm dhe i përshtatshëm për përdorim të gjatë.

Fishë Type-C e Përfshirë në Paketim:

 • Fuqizohet nga një fishë Type-C, e cila është e përfshirë në paketim dhe e bën të përdorshme me shumicën e pajisjeve të sotme.

Përmasat: 191 x 203 x 55 mm:

 • Me përmasat e tij kompakte, bënë që të jetë lehtë për t'u vendosur në çdo ambient, duke mos zënë shumë hapësirë.

Ky karikues wireless boks me Bluetooth dhe dritë LED ofron një kombinim të shkëlqyer të funksioneve të ndryshme, duke e bërë atë një zgjedhje të shkëlqyer për ata që duan të përmirësojnë jo vetëm karikimin e pajisjeve, por edhe ambientin vizual dhe dëgjimin e muzikës.

Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Karikues Wireless Boks me Bluetooth Dekorues me Drit Led
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni