Karikues me Wireless Fast Wood 10W

C221994890
1,200 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Karikues me Wireless 10w Dru

Karakterisitkat:

 • Karikoni telefonin tuaj në mënyrë efikase pa kontakt.
 • Specifikat e produktit:
 • Input 5.0V ~ 2A.
 • Fast charge input 9.0V ~ 2A
 • Output 5.0V 1A
 • Output fast-charging 9.0V 1.2A. Maksimumi 10W.
 • Distanca e transmetimit 8mm.
 • Madhësia e produktit: 105 x 105 x 20mm.
 • Karikuesi është i përshtatshëm për të karikuar telefonin tuaj dhe kufjet tuaja të cilat suportojnë karikim wireless.
Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Karikues me Wireless
Lloji
Fast Charge 10w
Materiali
Dru
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni