Karikues me Wireless 5W 9W 10W

6972047917082
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Karikues me Wireless Treqa

Karakteristikat:

 • Mundëson karikimin e pajisjeve të ndryshme elektronike të cilat mundësojnë karikim wireless.
 • Fuqizohet nga fisha micro-USB.
 • Ndërtuar me material ABS dhe PC.
 • Distanca e karikimit: <­10mm.
 • Fuqia: 5W, 9W, 10W.
 • Tensioni në dalje: 5V-1A, 9V-1.2A.
 • Tensioni në hyrje: 5V-2A, 5V-1.6A.
 • Efiçenca e karikimit: 90%.
Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Marka
Treqa
Modeli
Karikues me Wireless
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni