Karikues Iphone Apple Fast Charger 20w Type C

U160262
900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Karikues Iphone  Apple Fast Charger 20w Type C

Karakteristikat:

 • Karikuesi është i përshtatshëm për iPhone dhe iPad.
 • Mundëson karikimin e shpejtë të telefonit tuaj.
 • Fisha type-C to lightning në paketim.
 • Gjatësia: 2 metra.
 • Fuqia: 20 W.


Brand
Apple
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Ngjyra
Bardhe
Modeli
Fast Charger 20w Type C
Lloji
Karikues Iphone Apple
Fuqia
20w
Multimedia
Video playback
Jo
Permasat
Permasat (W x H x D)
2m
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni