Karikues Celulari per Makine 20w Type-C Android Ios

L821303
550 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Karikues Celulari per Makine 20w Type-

Karakteristikat:

 • E përshtatshme për pajisje që suportojnë fishë type-c
 • Fuqia: 20W.
 • Rryma elektrike input: 12-30V.
 • Rryma elektrike output: 5V / 2A.
 • Fisha ka kokë hyrëse dhe dalëse të llojit type-c.
 • Është universale për çdo makinë.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Koke Karikimi per Makine
Lloji
Type-C
Fuqia
20W
Multimedia
Video playback
Jo

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni