Kamera per Makine Dash Cam Dual Camera Full HD

00001555
3,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kamera per Makine Dash Cam Dual HD 

Karakteristikat:

 • Pajisur me 2 Kamera mundëson regjistrim para dhe mbrapa sipas nevojës tuaj.
 • Lehtësisht e instalueshme.
 • Fuqizohet nga porta e 12V.
 • Suporton kartë memorie.
 • Kamera është e pajisur me sensor lëvizjeje, G-Sensor i cili mundëson regjistrim automatic.
 • Full HD: Me dy kamera, një regjistron përpara në kënd 170 gradë, ndërsa kamera tjetër vendoset në pjesën e pasme të makinës dhe regjistron prapa.
 • Opsion për të shfaqur të dyja kamerat njëkohësisht në ekran.
 • Ekrani me madhësi 4.3 inch TFT.
Brand
ShikoCmimin Makina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Dash Cam Dual Camera Full HD
Lloji
Kamera per makine 2 kamera para dhe pas
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni