Kabell Elektrik Prize Zgjatuese

00007222
700 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Kabell Elektrik Prize Zgjatuese

Karakteristikat: 

 • Prizë me model EU.
 • Kabulli përbëhet nga 3 fije me diametër 1mm.
 • I përbërë nga dy shtresa izolimi me pvc.
 • Gjatësia: 20 m.
 • Rryma elektrike: 16A.
 • Voltazhi: 250V.

Kabllo me Prize Zgjatuese Elektrike 

✔️【Përdorimi i brendshëm/jashtë】 Kablli është prej PVC uniforme - është i papërshkueshëm nga uji dhe mund të përdoret si brenda ashtu edhe jashtë për sa kohë spina dhe priza janë të mbrojtura nga lagështia.
✔️ 【I sigurt】 Falë ngjyrës intensive, kablloja zgjatuese është qartë e dukshme edhe nga larg, kështu që mund të jeni të sigurt se nuk do të pengoheni mbi të
✔️ 【Multifunksionale】I përshtatshëm për lidhjen e shumë pajisjeve shtëpiake me ngarkesë mesatare si fshesat me korrent, kositësit e lëndinës, pompat e ujit dhe më shumë.
✔️ 【Schuko Standard】 Prizat janë të dizajnuara në standardin Schuko, ndërsa spina është një prizë hibride e BE-së që është e pajtueshme si me prizat Schuko ashtu edhe me prizat franceze.

Brand
ShikoCmimin Vegla
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Ngjyra
Portokalli
Modeli
Zgjatues Elektrik
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni