Ibrik Elektrik & Ibrik Caji Raf Mo R.7899

6975069401959
2,450 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

BrandRaf MarkaRaf

Ibrik Elektrik & Ibrik Çaji Raf Mo R.7899

Përfundoni çastin të relaksuar me një çaj aromatik ose një filxhan uji të freskët, duke përdorur setin e ibrikeve elektrike nga Raf Mo. Kjo kombinim i shkëlqyer i ibrikut të ujit dhe ibrikut të çajit siguron një përvojë të veçantë të përgatitjes së pijeve tuaja të preferuara.

Karakteristikat Kryesore:

 • • Ibrik uji i ndërtuar me çelik inoks rezistent
 • • Ibrik çaji i ndërtuar me xham rezistent të tejdukshëm
 • • Pajisur me filtër çaji
 • • Bazë e rrotullueshme, 360°
 • • Fikje Automatike
 • • Çelës fikje-ndezje me dritë treguese
 • • Kapaciteti i ibrikut të ujit 2.2 Litra
 • • Kapaciteti i ibrikut të çajit 1 Litra
 • • Fuqia 1850-2200W
 • • Voltazh AC: 220V-240V 50-60Hz

Ibrik Elektrik & Ibrik Çaji Raf Mo R.7899 - Përvoja e Plotë e Pijeve të Nxhehta!

Nëpërmjet kombinimit të një ibriku të ujit me materiale cilësore si çelik inoks dhe një ibriku çaji të ndërtuar me xham të tejdukshëm, ky set ofron më shumë se vetëm përgatitjen e pijeve. Me karakteristika si filtrat e çajit, bazë rrotulluese 360°, dhe fikje automatike, ju do të keni një përvojë të plotë dhe të lehtë të shijimit të çajit ose pijeve të preferuara. Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Raf
Modeli
r.7899
Lloji
Ibrik Elektrik
Materiali
Inoks +Xham
Kapaciteti
2.2L - Ibrik Caji 1L
Fuqia
1850-2200W
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni