Ibrik Elektrik 1.7l Sokany Model Gk-322

Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

IBRIK ELEKTRIK QELQI 1.7L  SOKANY Model GK-322

Ibrik Elektrik i markes Sokany model GK-322.

IBRIK ELEKTRIK PERDORIMI

Produkt ideal per ngrohjen e ujit ne pak kohe te shkurter per te pergatitur caj apo kafe.
Fuqia 2200 W ben te mundur te nxhehet ne nje kohe shume te shkurter.

KAPACITET MBAJTES PREJ 1.7L 

Kapaciteti i saj prej 1.7litra e ben shume praktik. . Sistem mbrojtje nga mbinxehja per te shmangur sitatat e pakendeshme dhe indiktor elektrik me drite. 

MATERJAL PREJ QELQI DHE INOKSI

 Ndertuar nga materjale shume cilesore , ene prej qelqi dhe material inoksi.
Doreze ergonomike kunder nxehjes dhe baza kunder rreshqitjes.

IBRIK ELEKTRIK NE SHITJE KUDO NE SHQIPERI :

Bli online kudo qe ndodhesh,Shikocmimin.al ofron transport te shpejt dhe te sigurt kudo ne Shqiperi.
Blerje Online te Sigurta 15 dite mundesi kthimi.

KARAKTERISTIKA TE TJERA
 • Emri i markës: Sokany
 • Modeli: GK-002
 • Material qelqi dhe inoks
 • Karakteristika: Baza rrotulluese 360 gradë, kontrolli i temperaturës mbrojtje ndaj vlimit
 • Mbyllje automatike
 • Kapaciteti: 1.7L
 • Fuqia 2200 W
 • Tensioni: 220-240V

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni