Jastek per Mbeshtetjen e Krahut ne Makine Handrane

T654847
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Jastek per Mbeshtetjen e Krahut ne Makine  Handrane

Karakteristikat:

 • I pajisur me fashë për tu fiksuar më mirë.
 • Me lëkurë tejet rezistente dhe që pastrohet lehtësisht.
 • Është e lehtë për tu montuar.
 • I pajisur me shkumë memory për më shumë rehati. 
 • Pesha: 330 gram.
 • Përmasat: 30 x 20 x 5 cm.
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Jastek per Mbeshtetjen e Krahut
Permasat
Permasat (W x H x D)
30 x 20 x 5 cm.

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni