HopeStar Boks me Bluetooth 10w

6972567700423_96C8
3,500 L
Ne Stok
Blu
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

HopeStar Boks me Bluetooth 10w

Karakteristikat:

 1. Me version bluetooth 5.0.
 2. Transmeton deri në 10 metra distancë.
 3. Fuqia dalëse: 10W.
 4. Mban karikim deri në 5 orë.
 5. Frekuenca: 100Hz - 10KHz.
 6. Rryma elektrike input: 5V / 2A.
 7. Tipi i baterisë: 18650 li-ion.
 8. Kapaciteti i baterisë: 2400mAh.
 9. Mund të lidhet me fishë aux.
 10. Suporton kartë TF dhe radio FM.
 11. Rezistent ndaj pikave të ujit.
BrandOEM MarkaHopestar
Brand
OEM
Ngjyra
Blu
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Hopestar
Modeli
A41
Lloji
Boks me Bluetooth
Fuqia
10w
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni