Hopestar A6 Max Boks me Bluetooth

6972567700638
10,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hopestar A6 Max Boks me Bluetooth

Karakteristikat:

 • Me teknologji bluetooth V5.1.
 • Transmeton në distancë deri në 10 metra.
 • Fuqia dalëse: 80W.
 • Rryma elektrike input: 5V / 2A.
 • Bateri lithium ion me kapacitet 12000mAh.
 • Mban karikim për deri në 6 orë.
 • Është kundra pikave të ujit.
 • Suporton kartë TF dhe fishë AUX.

Paketimi përmban:

 1. Boksin.
 2. Fishën AUX.
 3. Fishën USB to Type-C.
 4. Manual përdorimi.
 5. Mikrofon.
BrandOEM MarkaHopestar
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Hopestar
Modeli
A6 Max
Lloji
Boks me Bluetooth
Kapaciteti
12000mAh
Fuqia
80w
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni