Hekur per Hekurosje Lexical LSI-1008

Na kontaktoni për një çmim
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Hekur Per Hekurosje | Lexical LSI-1008

Hekur per hekurosje me raportin me te mire cmimim cilesi.I pajisur me nje veshje qeramike qe ben te mundur mos te ngjise ,me nje fuqi prej 1600w dhe me nje depozite uji prej 220ml me te cilen mund te leshoje avull ose te sperkas.

Hekur rrobash Lexical LSI-1008 :

 • Marka: Lexical
 • Model: LSI-1008
 • Lloji: Hekur Rrobash
 • Materiali: Qeramike
 • Fuqia: 1600w
 • Kapaciteti: 220ml
 • Tensioni: 220v

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni