Grirese Universale Mishi-Perimesh Bosch Model BS-002

Bs-002
2,900 L
Nuk ka stok
10 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Grirëse Mishi Elektrike

Grirëse mishi elektrike ofron një eksperiencë të lehtë dhe efikase për përgatitjen e mishit të grirë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Lehtësisht e përdorshme
 • Modalitete të ndryshme punimi
 • Shpejtësi e pandryshyeshme me modalitet rrotullimi mbrapsht, për zhbllokim në rast bllokimi
 • Koka dhe trupi i grirësit me material alumini
 • Mundëson bërjen e qofteve me mbushje
 • Fuqia: 2500W
 • Voltazhi: 220-240V
 • Frekuenca: 50-60Hz
 • Lehtësisht e pastrueshme

Grirëse Mishi Elektrike - Përshtatshme për Përgatitjen e Mishit me Lehtësi

Grirëse mishi elektrike ofron një eksperiencë të veçantë për ata që e duan dhe përdorin mishin e grirë. Me lehtësinë e përdorimit, modalitetet e ndryshme punimi dhe shpejtësinë e pandryshyeshme, kjo grirëse bën përgatitjen e mishit një detyrë të thjeshtë dhe të shpejtë. Koka dhe trupi i grirësit me material alumini i japin një theks të veçantë cilësive të tij. Mundësia për të bërë qofte me mbushje shton vlerën dhe shfrytëzueshmërinë e kësaj pajisjeje. Fuqia, voltazhi, dhe lehtësia e pastrueshme e bëjnë atë një zgjedhje të përshtatshme për kuzhinën tuaj.No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni