GPS Tracker per Makina

00007933
3,450 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

GPS Tracker për Makina

GPS Tracker për makina ofron përcaktim të vendndodhjes në kohë reale. Instalohet lehtësisht dhe operon në shtrirje të gjerë të frekuencës GSM 900/1800MHz.

Karakteristikat Kryesore:

 • Përcaktim i vendndodhjes në kohë reale
 • Instalohet lehtësisht
 • Frekuencë GSM: 900/1800MHz
 • Voltazh DC 9V-36V
 • Konsum i ulët i energjisë: 0.2mA në gjendje standby
 • Temperatura e punës: -30°C deri në 70°C
 • Përmasat: 50 x 35 x 10mm
 • Pesha: 26 gram

Përpara instalimit, duhet të vendosni kartën SIM për të aktivizuar GPRS. Tracker-i ofron përcaktim të saktë të vendndodhjes së makinës në çdo moment, duke ju ofruar siguri dhe kontroll në udhëtimet tuaja.

GPS Tracker për Makina - Vendodhje në Kohë Reale dhe Siguri në Udhëtim

GPS Tracker për makina është zgjedhja e përsosur për të monitoruar dhe përcaktuar vendndodhjen e makinës në kohë reale. Instalimi lehtë dhe karakteristikat e tij të avancuara e bëjnë një partner të besueshëm për sigurinë dhe kontrollin e makinës suaj. Frekuenca GSM 900/1800MHz dhe konsumi i ulët i energjisë e bëjnë të përshtatshëm për përdorim të gjatë. 
Brand
OEM
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Modeli
Gps Tracker
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni