Gershere Krasitje me Bateri

K646469
7,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandAll Brands MarkaK646469

Gërshërë Elektrike

Gërshërët elektrike janë të përshtatshme për krasitje pemësh. Diametri maksimal i krasitjes është 22mm. Bateria e inkorporuar ka kapacitet 2Ah dhe voltazhi i saj është 7.2V. Peshojnë rreth 720 gramë dhe përdorin fishë karikimi tip C.

Karakteristikat Kryesore:

 • Diametri maksimal i krasitjes: 22mm
 • Bateri e inkorporuar me kapacitet 2Ah
 • Voltazhi i baterisë: 7.2V
 • Peshë e lehtë afërsisht 720 gramë
 • Fishë karikimi tip C

Gërshërët e krasitjes me bateri janë shumë të përshtatshëme për të gjitha llojet e kopshteve, parqeve, fermave, pemishteve dhe sererave. Ato mund të përdoren për të krasitur rrush, qershi, mollë, dhe shumë pemë të tjera. Gërshërët e krasitjes me bateri janë të adaptueshme dhe të thjeshta për t'u përdorur nga çdo i rritur në një sërë procese pune.

Gërshërë Elektrike - Përshtatshme për Krasitje Efikase

Gërshërët elektrike janë zgjedhja e duhur për krasitjen e pemëve. Me diametrin maksimal të krasitjes 22mm dhe baterinë e inkorporuar me kapacitet 2Ah, këto gërshërë ofrojnë një zgjidhje efikase dhe të lehtë për punë në kopshte, parqe, ferma, pemishte dhe sera. Peshojnë rreth 720 gramë, duke i bërë të lehta për transportim dhe përdorim.


Brand
All Brands
Ngjyra
Blu
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E re
Marka
K646469
Modeli
K646469
Lloji
Gershere Krasitje
Materiali
Abs
Tensioni
Bateri te rikarikushme
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni