Gamepad Controller per Nintendo Switch

6931752170373
3,950 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Gamepad Controller për Nintendo Switch


Karakteristikat:

 • Sensori i xhiroskopit me 6 boshte.
 • Goditje e dyfishtë e motorit me 2 dridhje.
 • Mbështet konsolën e lojërave N-S.
 • Mbështet funksionin e dyfishtë të dridhjeve.
 • Fuqizohet me anë të konsolës.
 • Turbo dhe funksioni i vendosjes automatike.
 • Përmasat: 295 x 120 x 58 mm.
 • Pesha: 285 gram.
 • Lidhet me anë të fishës type-C. Brand
ShikoCmimin Tech
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
E Re
Modeli
Gamepad per Nintendo Switch
Main features
3D support
Jo
HD support
Jo
Multimedia
Video playback
Jo
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni