Forme per Kuba Akulli

6917190074718
790 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 


Formë Rrethore për Kuba Akulli

Formë Rrethore për Kuba Akulli

Eksploro shijen e kubave të akullit me Formën Rrethore për Kuba Akulli. Kjo formë është lehtësisht e përdorshme dhe e ndërtuar me materiale cilësore për të plotësuar nevojat e tua për freskim.

Karakteristikat Kryesore:

 • Lehtësisht e përdorshme.
 • Ndërtuar me material rezistent plastik dhe silikon i gradës ushqimore.
 • Shishe silikoni për kuba akulli.
 • Materiali i reziston temperaturave nga -30°C deri në + 99°C.
 • I përshtatshëm për të bërë kokteile në kushte shtëpie.
 • Lehtësisht e transportueshme.
 • Përmasat: 11.4 x 5.8 x 27.3cm.

Krijo kokteile të shijshme dhe rrefreshuese në shtëpinë tënde me këtë formë të thjeshtë, por funksionale për kuba akulli.


No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni