Filxhan Termik me Ngrohje Elektrike

10001305
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Filxhan Qeramike me Ngrohje

Përjetoni kënaqësinë e pijes së nxehtë për më gjatë me Filxhanin Qeramik me Ngrohje. Ky filxhan i veçantë është i pajisur me teknologjinë e ngrohjes së integruar për të mbajtur pijen tuaj në temperaturë të përshtatshme.

Karakteristikat Kryesore:

 • Ideal për kafe, çaj dhe kakao.
 • E pajisur me pllakën elektrike e cila mundëson ngrohjen e filxhanit.
 • Mban pijet tuaja në temperaturë konstante deri në 55°C.
 • Material i qëndrueshëm qeramike.
 • Fuqia: 16W.
 • Voltazhi: 220V.
 • Frekeunca: 50Hz.

Ky filxhan sjell një përvojë unike të pijeve të nxehta duke ruajtur temperaturën e tyre për një kohë të gjatë. Ideal për të shijuar momentet e relaksimit dhe kënaqësisë.


Brand
ShikoCmimin Kuzhina
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Lucky
Modeli
Filxhan
Lloji
Elektrik me Ngrohje
Materiali
Qeramik
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni