Epilator per Femra VGR Model V-700 4ne 1 funksione

6973224087000
1,900 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime Epilator per Femra VGR Model V-700 4 ne 1 funksione

Epilator per Femra VGR Model V-700 4 ne 1 funksione

Epilatori VGR Model V-700 është një zgjedhje e shkëlqyer për heqjen e qimeve të padëshiruara në mënyrë të shpejtë dhe efikase. Me 4 funksione të ndryshueshme, ky epilator siguron një përvojë të përshtatshme dhe të kënaqshme për përdoruesit.

Karakteristikat Kryesore:

 • Lehtësisht i përdorshëm.
 • Dritë LED e inkorporuar.
 • 2 shpejtësi të ndryshueshme.
 • Bateri e rikarikueshme.
 • Karikim me fishë USB.
 • 4 koka të ndryshueshme për përdorime të ndryshme.
 • Kokë depilimi: e përshtatshme për heqjen e qimeve të padëshiruara në trup, në mënyrë efikase.
 • Kokë depilimi për fytyrë: e përshtatshme për targetimin e sipërfaqeve më të vogla, si në fytyrë apo në zonën e Bikinit.
 • Kokë Rruajtjeje: mundëson heqjen e qimeve të padëshiruara në mënyrë të lehtë.
 • Kokë për heqjen e kallove në këmbë, e cila mundëson rikthimin e lëkurës në gjendje të butë.

Kjo pajisje jo vetëm që sjell efikasitet në procesin e depilimit, por gjithashtu është e lehtë për t'u përdorur dhe e përshtatshme për përdorim të gjatë. Transformo përvojën tënde të depilimit me Epilatorin VGR Model V-700.

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni