Elektrik Dore XHP70 Led 3000Lumen

SCU257613
2,500 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Elektrik Dore XHP70 Led 3000Lumen

Specifikimet:

Llamba: XHP70 LED
Lumen: Max 3000 lumen
Distanca e ndriçimit: 200-300 metra
Materiali: Aliazh alumini
Modalitete: Lartë/I ulët/Blic
Rezistend ndaj pikave te ujit
Përmasat: 18.5 x 5.8 x 3.5 cm
Pesha: 350g


Elektrik Dore XHP70 Led 3000Lumen

Elektrik Dore XHP70 Led 3000Lumen

Eksploro mundësitë e ndriçimit me Elektrikun Dore XHP70 Led 3000Lumen. Ky produkt ofron një dritë të fuqishme dhe shumë modalitete për të përshtatur ndriçimin sipas nevojave të tua.

Specifikimet Kryesore:

 • Llamba: XHP70 LED
 • Lumen: Max 3000 lumen
 • Distanca e ndriçimit: 200-300 metra
 • Materiali: Aliazh alumini
 • Modalitete: Lartë/I ulët/Blic
 • Rezistend ndaj pikave te ujit
 • Përmasat: 18.5 x 5.8 x 3.5 cm
 • Pesha: 350g

Ky Elektrik Dore është dizajnuar për t'ju sjellë ndriçim të fuqishëm dhe komoditet në çdo situatë. Përmasat dhe peshimi i tij e bëjnë të përshtatshëm për përdorim të përditshëm ose aventura jashtë dritave të qytetit.

Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Modeli
Elektrik Dore
Lloji
Led XHP70 LED
Kapaciteti
12000mAh Bateri
Fuqia
3000Lumen
Permasat
Permasat (W x H x D)
18.5 x 5.8 x 3.5 cm.
Pesha
329gr

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni