Elektrik Dore Police me Bateri te Rikarikueshme Pro HUnt

scS846392
1,800 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Elektrik Dore Police me Bateri te Rikarikueshme Pro HUnt

Karakteristikat:

 • Ka tre pozicione të ndryshme për dritën.
 • Modalitete dhe ngjyra të ndryshme për dritën.
 • Karikohet me anë të fishës type-c.
 • Bateria është e tipit lithium 186508 me kapacitet 2500mAh.
 • Përmasat: 17.4 x 5.2 x 5.2 cm.
 • Pesha: 215 gram.


Paketimi përmban:

 1. Elektrikun e dorës.
 2. Bateri e rikarikueshme.
 3. Fishë karikimi Type-C.
Elektrik Dore Police me Bateri te Rikarikueshme Pro Hunt

Elektrik Dore Police me Bateri te Rikarikueshme Pro HUnt

Futuni në aventurat tuaja me Elektrikun Dore Police me Bateri të Rikarikueshme Pro Hunt. Ky produkt inovativ ofron një dritë të fuqishme dhe fleksibilitet të plotë për përdorim në çdo situatë.

Karakteristikat Kryesore:

 • Ka tre pozicione të ndryshme për dritën.
 • Modalitete dhe ngjyra të ndryshme për dritën.
 • Karikohet me anë të fishës type-c.
 • Bateria është e tipit lithium 18650 me kapacitet 2500mAh.
 • Përmasat: 17.4 x 5.2 x 5.2 cm.
 • Pesha: 215 gram.

Paketimi përmban:

 • Elektrikun e dorës.
 • Bateri e rikarikueshme.
 • Fishë karikimi Type-C.

Ky Elektrik Dore Police ofron një dritë të fuqishme dhe të përshtatshme për përdorim në aktivitete të ndryshme si peshkim, kamping, ose përdorim policor. Mund të përdoret lehtësisht dhe është e rikarikueshme për përdorim të gjatë.

Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Ngjyra
Zeze
Modeli
Elektrik Dore
Kapaciteti
2500mAh
Tensioni
Bateri
Permasat
Permasat (W x H x D)
17.4 x 5.2 x 5.2 cm.

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni