Elektrik Dore - Drite Fleksibel per Pune ose Kamping

Sc6858774851229
1,000 L
Ne Stok
10 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
Elektrik Dore - Drite Fleksibel per Pune ose Kamping

Elektrik Dore - Drite Fleksibel per Pune ose Kamping

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 10W.
 • Distanca e dritës: 200 - 300 metra.
 • Mban karikim për 3 deri në 5 orë.
 • Ka tub me fleksibilitet 360°.
 • Gjatësia totale: 190 mm.
 • Pesha: 165 gram.

Paketimi përmban:

 • Elektrikun e dorës.
 • Bateri të rikarikueshme.
 • Fishë karikimi USB to MicroUSB.

Ky Elektrik Dore ofron një dritë fleksibile dhe të fuqishme për pune ose kamping. Mund ta përdorni me lehtësi në shumë situata dhe është e përshtatshme për mbajtje të gjatë falë baterisë së rikarikueshme.

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni