Ekspres Kafeje Raf Mo R114

SF-3540
5,500 L
Ne Stok
15 ditë
+
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 
BrandRaf MarkaRaf


Ekspres Kafeje Raf Mo R114

Ekspres Kafeje Raf Mo R114

Lehtësisht e përdorshme dhe e pastrueshme pas përdorimit, Ekspres Kafeje Raf Mo R114 ofron një përvojë të shijshme të përgatitjes së kafes në shtëpinë tuaj.

Karakteristikat Kryesore:

 • Fuqia: 800W.
 • Kapacitet: 240ml.
 • E përshtatshme për 4 ekspres njëherësh.
 • Teknologji kundër rrjedhjes.
 • Mbajtëse filtri prej aliazh alumini.
 • Pjesët hiqen për lehtësi pastrimi.
 • Mundëson bërjen e kapuçinove apo pijeve të ndryshme.
 • Presioni: 3.5 bar.
 • Përgatit të gjitha llojet e kafeve duke përfshirë ekspres, kafe latte dhe kapuçino.

Përgatitja e kafesë përmban një pompë automatike të presionit të avullit prej 3.5 bar dhe një depozite uji transparent të lëvizshëm prej 240ml.

Rezervuari i ngrohtë në pjesën e sipërme të saj e mban kafen tuaj të nxehtë kur jeni duke përgatitur më shumë se vetëm disa filxhanë për mysafirët ose miqtë tuaj.

Ekspres Kafeje për Shtëpi Raf

Ideal për amatorët e kafesë që duan të shijojnë një ekspres në shtëpi.

Brand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I ri
Marka
Raf
Modeli
R114
Lloji
Ekspres Kafeje
Kapaciteti
240ml
Tensioni
Input AC 100-240V, 50/60Hz.
Permasat
Permasat (W x H x D)
34x15x24cm
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni