Ekspres Kafeje Raf Coffe

6975069405216
9,900 L
Nuk ka stok
15 ditë
Shkruaj një vlerësim
Dergesa
Metoda Pageses
Avantazhet
 • — Garanci maximale 
 • — Gjormo porosine 
 • — 15 dite mundesi kthimi 
 • — Metoda te ndryshme pagese 
 • — Super Cmime 

Ekspres Kafeje Raf

Karakteristikat:

 • Pompë me presion të lartë 15Bar.
 • Mundëson bërje Ekspresi dhe Kapuçino.
 • Kontenitor uji i heqshëm me kapacitet 1.6Litra.
 • Ekspresi është i pajisur me valvul sigurie për lëshimin automatik të presionit. 
 • Vlues me material alumini.
 • Filtër i dyfishtë kafeje i ndërtuar me material rezistent Aliazh Alumini.
 • Mund të përdorni kapsula dhe kafe të bluar.
 • I pajisur me teknologji kundër mbinxehjes dhe kundër presionit të tepërt.
 • Lehtësisht i pastrueshëm.
 • Fuqia 850W, Voltazh AC 220-240V, 50-60Hz.


BrandRaf MarkaRaf

Eksprese Kafeje Raf by ShikoCmimin.alBrand
Raf
Karakteristika te pergjithshme
Kushtet
I Ri
Marka
Raf
Modeli
R133
Lloji
Ekspres Kafeje
Materiali
Celik Inox
Kapaciteti
1.6L
Fuqia
850w
Tensioni
220v
Permasat
Permasat (W x H x D)
30x22x24cm
Pesha
5.5kg
Find similar

No reviews found

Interesante
 • Bestseller
 • Me te Kerkuarat
Transport i Shpejt

Dorezojm produkte ne te gjithe Shqiperine

15 dite mundesi kthimi

Mos ki frike te blesh,nese produktet nuk jane si ne pershkrim ju tashme mund ti ktheni